Код 63 - 2

Нема на залиха
SKU
2824
ден 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 4432 - розова
  Комплет - код 4432 - розова
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 2. Кардиган - код 8821 - црна
  Кардиган - код 8821 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 1230 - светло сина
  Фустан - код 1230 - светло сина
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Фустан - код 5545 - бело
  Фустан - код 5545 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Маица - код 0589 - темно сина
  Маица - код 0589 - темно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 6. Фустан - код 802 - сиво
  Фустан - код 802 - сиво
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Фустан - код 8810 - ментол
  Фустан - код 8810 - ментол
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 2428 - црна
  Фустан - код 2428 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 2079 - борда
  Фустан - код 2079 - борда
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Фустан - код 884 - кафеава
  Фустан - код 884 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71