Код 63 - 2

Нема на залиха
SKU
2878
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Сако - код 2900 - црвена
  Сако - код 2900 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 9545 - кафеава
  Фустан - код 9545 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дуксер - код 4224 - бело
  Дуксер - код 4224 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Блуза - код 4448 - 1 - бело
  Блуза - код 4448 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 4445 - жолта
  Блуза - код 4445 - жолта
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Блуза - код 6250 - црна
  Блуза - код 6250 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 9. Фустан - код 805 - жолта
  Фустан - код 805 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Јакна - код 761 - црна
  Јакна - код 761 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71