Код 63 - 2

Нема на залиха
SKU
2884
ден 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Боди - код 293 - борда
  Боди - код 293 - борда
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 2. Фустан - код 1105 - жолта
  Фустан - код 1105 - жолта
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 8486 - сина
  Фустан - код 8486 - сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Панталони - код 8585 - црна
  Панталони - код 8585 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Сако - код 815 - окер
  Сако - код 815 - окер
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Купачи - код 725 - црвена
  Купачи - код 725 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 0489 - темно сина
  Фустан - код 0489 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Комбинезон - код 4406 - кафеава
  Комбинезон - код 4406 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 7494 - 4 - шарена
  Фустан - код 7494 - 4 - шарена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 10. Блуза - код 5466 - црна
  Блуза - код 5466 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71