Код 63 - 2

Нема на залиха
SKU
2890
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 4455 - жолта
  Комбинезон - код 4455 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Тренерки - код 0200 - 1 - путер зелена
  Тренерки - код 0200 - 1 - путер зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фармерки - код 4133 - 1 - сиво
  Фармерки - код 4133 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Тренерки-долен дел - код 3529 - 2 - црна
  Тренерки-долен дел - код 3529 - 2 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Маица - код 6336 - 1 - бело
  Маица - код 6336 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Блуза - код 6660 - црвена
  Блуза - код 6660 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Фустан - код 6088 - корали
  Фустан - код 6088 - корали
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 6130 - црна
  Фустан - код 6130 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Кардиган - код 781 - виолетова
  Кардиган - код 781 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 324
  Фустан - код 324
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71