Код 63

Нема на залиха
SKU
2756
ден 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6761 - зелена
  Фустан - код 6761 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Кардиган - код 4451 - црна
  Кардиган - код 4451 - црна
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 3. Купачи - код 725 - црвена
  Купачи - код 725 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 8810 - светло сина
  Фустан - код 8810 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Блуза - код 896 - црна
  Блуза - код 896 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Туника - код 920 - тиркизна
  Туника - код 920 - тиркизна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Блуза - код 2084 - темно сина
  Блуза - код 2084 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 5535 - бело
  Фустан - код 5535 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 0588 - тиркизна
  Фустан - код 0588 - тиркизна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Кошула - код 9032 - црвена
  Кошула - код 9032 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.739,71