Код 63

Нема на залиха
SKU
2757
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски панталон с колан в цвят мента с широка кройка - код 2109
  Панталони - код 2109 - ментол
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Блуза - код 15766 - 1 - црна
  Блуза - код 15766 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Фустан - код 6947 - розова
  Фустан - код 6947 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Атрактивен дамски топ в розово - код 5610
  Топ - код 5610 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Дамска риза къс ръкав с къдрици в светлосиньо - код 4136
  Кошула - код 4136
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Комбинезон - код 0199 - сиво
  Комбинезон - код 0199 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 9690 - црвена
  Фустан - код 9690 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Тренерки - код 11623 - розова
  Тренерки - код 11623 - розова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Къса дамска тениска с връзки в масленозелено - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фармерки - код 2426 - 1 - шарена
  Фармерки - код 2426 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71