Код 63

Нема на залиха
SKU
2780
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 9099 - сиво
  Палто - код 9099 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Тренерки-долен дел - код 3004 - 2 - бело
  Тренерки-долен дел - код 3004 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Тренерки - код 6512 - ментол
  Тренерки - код 6512 - ментол
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Сако - код 1678
  Сако - код 1678
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Атрактивен дамски къс топ в светлолилаво - код 11716
  Топ - код 11716
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Хеланки - код 2164 - 2 - окер
  Хеланки - код 2164 - 2 - окер
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 7. Хеланки - код 1405 - 1 - шарена
  Хеланки - код 1405 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамска тениска в бяло с надпис - код 11793
  Маица - код 11793 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Тренерки - код 6117 - 1 - шарена
  Тренерки - код 6117 - 1 - шарена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Къс дамски топ в бяло - код 2910
  Топ - код 2910 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71