Код 63

Нема на залиха
SKU
2822
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза с къс ръкав с ефектни ръкави в тъмносиньо - код 3299
  Блуза - код 3299
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 11966 - жолта
  Фустан - код 11966 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 5654 - бело
  Фустан - код 5654 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2686 - циклама
  Фустан - код 2686 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Кокетна разкроена пола в тъмно зелено - код 6767
  Сукња - код 6767 - темно зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Къси панталонки с висока талия в бяло - код 5301
  Кратки панталони - код 5301 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Блуза - код 6682 - 2 - црна
  Блуза - код 6682 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Топ - код 9874
  Топ - код 9874
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Фустан - код 4672
  Фустан - код 4672
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маица - код 11708 - бело
  Маица - код 11708 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71