Код 63

Нема на залиха
SKU
2876
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска в бяло с надпис - код 11793
  Маица - код 11793 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Сукња - код 3463
  Сукња - код 3463
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 6113 - црна
  Фустан - код 6113 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Свободна дамска риза в тъмносиньо - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 4229 - бело
  Блуза - код 4229 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 774 - корали
  Фустан - код 774 - корали
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Бяла тениска с принт - код 2929
  Маица - код 2929 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамска тениска с принт зодия овен черно - код 2342
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Дамски гащеризон от рипс с цип в цвят капучино - код 6414
  Комбинезон - код 6414
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Тренерки - код 6388 - розова
  Тренерки - код 6388 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71