Код 63

Нема на залиха
SKU
2882
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2129 - црна
  Фустан - код 2129 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Блуза - код 1410 - црвена
  Блуза - код 1410 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Фустан - код 1030 - црна
  Фустан - код 1030 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 4. Блуза - код 9966 - 5 - шарена
  Блуза - код 9966 - 5 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фустан - код 8743 - 1 - тиркизна
  Фустан - код 8743 - 1 - тиркизна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Изчистен дамски топ рипс в цвят праскова - код 11758
  Топ - код 11758 - праска
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Фустан - код 625 - ментол
  Фустан - код 625 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Комплет - код 11988 - црна
  Комплет - код 11988 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Дамска тениска с къдрички в масленозелено с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 4
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71