Код 63

Нема на залиха
SKU
2888
ден 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0014 - кремова
  Фустан - код 0014 - кремова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 784 - сиво
  Фустан - код 784 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Блуза - код 3732 - бело
  Блуза - код 3732 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Фустан - код 2050 - темно сина
  Фустан - код 2050 - темно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Туника - код 1191 - сиво
  Туника - код 1191 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Јакна - код 7745 - кафеава
  Јакна - код 7745 - кафеава
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Фустан - код 1139 - шарена
  Фустан - код 1139 - шарена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 8. Блуза - код 917 - путер зелена
  Блуза - код 917 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 8810 - виолетова
  Фустан - код 8810 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Тренерки - код 948 - пудра
  Тренерки - код 948 - пудра
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71