Код 63

Нема на залиха
SKU
2889
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 5350 - бело
  Комплет - код 5350 - бело
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Фустан - код 956 - путер зелена
  Фустан - код 956 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 696 - црвена
  Фустан - код 696 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Комплет - код 8181 - виолетова
  Комплет - код 8181 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Комплет - код 752 - црвена
  Комплет - код 752 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 3991 - бело
  Блуза - код 3991 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Блуза - код 917 - путер зелена
  Блуза - код 917 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 3008 - 1 - црна
  Фустан - код 3008 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 9. Блуза - код 4032 - бело
  Блуза - код 4032 - бело
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 10. Фустан - код 390 - пудра
  Фустан - код 390 - пудра
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71