Код 63 - 3

Нема на залиха
SKU
2759
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска в бяло с принт - код 6698
  Маица - код 6698 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Къс дамски топ потник рипс в цвят капучино - код 2208
  Топ - код 2208 - 5 - капучино
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Фустан - код 4534 - црна
  Фустан - код 4534 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 1687 - сина
  Фустан - код 1687 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 7735 - 2 - црна
  Фустан - код 7735 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Фустан - код 1208 - портокалова
  Фустан - код 1208 - портокалова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Топ - код 2548 - 6 - портокалова
  Топ - код 2548 - 6 - портокалова
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Фустан - код 2515 - шарено
  Фустан - код 2515 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Тъмно синя тениска с принт - код 1044
  Код 1044
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 0209 - црна
  Фустан - код 0209 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71