Код 63 - 3

Нема на залиха
SKU
2783
ден 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8486 - пудра
  Фустан - код 8486 - пудра
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 1059 - розова
  Блуза - код 1059 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 8829 - жолта
  Фустан - код 8829 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 784 - бело
  Фустан - код 784 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Фустан - код 029 - пудра
  Фустан - код 029 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Комплет - код 5533 - зелена
  Комплет - код 5533 - зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 600 - зелена
  Фустан - код 600 - зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 5500 - небесно сина
  Фустан - код 5500 - небесно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 818 - розова
  Фустан - код 818 - розова
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 10. Сако - код 949 - кафеава
  Сако - код 949 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71