Код 63 - 3

Нема на залиха
SKU
2825
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8384 - путер зелена
  Фустан - код 8384 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 3234 - окер
  Блуза - код 3234 - окер
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Фустан - код 0258 - црна
  Фустан - код 0258 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2255 - црвена
  Фустан - код 2255 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Панталони - код 788 - жолта
  Панталони - код 788 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 5516 - црна
  Фустан - код 5516 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 625 - корали
  Фустан - код 625 - корали
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 9656 - црвена
  Блуза - код 9656 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Тренерки - код 5504 - 1 - розова
  Тренерки - код 5504 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Панталони - код 2020 - путер зелена
  Панталони - код 2020 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71