Код 63 - 3

Нема на залиха
SKU
2879
ден 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 790 - розова
  Блуза - код 790 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Маица - код 607 - сиво
  Маица - код 607 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Јакна - код 887 - кафеава
  Јакна - код 887 - кафеава
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Топ - код 632 - ментол
  Топ - код 632 - ментол
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Топ - код 229 - розова
  Топ - код 229 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 6. Блуза - код 5154 - бело
  Блуза - код 5154 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Комплет - код 9080 - 4 - сиво
  Комплет - код 9080 - 4 - сиво
  Најниско ден 1.739,71 Регуларна цена ден 2.319,71
 8. Маица - код 3331 - тиркизна
  Маица - код 3331 - тиркизна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71
 9. Кошула - код 4646 - бело
  Кошула - код 4646 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Палто - код 9099 - кафеава
  Палто - код 9099 - кафеава
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71