Код 63 - 3

Нема на залиха
SKU
2885
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2161 - црна
  Маица - код 2161 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 1226 - 1 - шарена
  Фустан - код 1226 - 1 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 692 - црна
  Фустан - код 692 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Дамски бански в червено - код 6188
  Купачи - код 6188 - 3 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Маица - код 1745 - светло сина
  Маица - код 1745 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Дамски сет от две части къс топ и къси панталонки - код 2608 - 2
  Комплет - код 2608 - 2 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Маица - код 2283 - бело
  Маица - код 2283 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 2581 - шарено
  Фустан - код 2581 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Топ - код 11967 - розова
  Топ - код 11967 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Свободен дамски топ в черно - код 4552
  Топ - код 4552 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71