Код 63 - 3

Нема на залиха
SKU
2891
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски сет от две части къс топ и дълга пола в черно и бяло - код 0149
  Комплет - код 0149 - 1 - шарена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамска тениска в светлосиво с къдрички - код 11763
  Маица - код 11763
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Маица - код 1560 - бело
  Маица - код 1560 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Комплет - код 5923 - капучино
  Комплет - код 5923 - капучино
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 3214
  Фустан - код 3214
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 11490
  Блуза - код 11490
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 0247 - виолетова
  Блуза - код 0247 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Фустан - код 0889
  Фустан - код 0889
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 8353 - црна
  Блуза - код 8353 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Спортски комплет - код 9353 - 2 - сиво
  Спортски комплет - код 9353 - 2 - сиво
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 2.145,71