Код 63 - 4

Нема на залиха
SKU
2760
ден 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8815 - шарено
  Фустан - код 8815 - шарено
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Маица - код 3620 - бела
  Маица - код 3620 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Комбинезон - код 565 - розова
  Комбинезон - код 565 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Комплет - код 333 - виолетова
  Комплет - код 333 - виолетова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 5. Јакна - код 9461 - корали
  Јакна - код 9461 - корали
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 6. Кошула - код 405 - црна
  Кошула - код 405 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Фустан - код 5513 - борда
  Фустан - код 5513 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 0588 - црна
  Фустан - код 0588 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Блуза - код 1059 - путер зелена
  Блуза - код 1059 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Кошула - код 892 - розова
  Кошула - код 892 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71