Код 63 - 4

Нема на залиха
SKU
2784
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 625 - корали
  Фустан - код 625 - корали
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Јакна - код 039 - 1 - сиво
  Јакна - код 039 - 1 - сиво
  Најниско MKD 4.088,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
 3. Кошула - код 913 - капучино
  Кошула - код 913 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 4948
  Блуза - код 4948
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Блуза - код 0263 - црна
  Блуза - код 0263 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Фустан - код 0081 - портокалова
  Фустан - код 0081 - портокалова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Купачи - код 725 - црвена
  Купачи - код 725 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 8570
  Блуза - код 8570
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Туника - код 202 - црна
  Туника - код 202 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71