Код 63 - 4

Нема на залиха
SKU
2826
ден 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5535 - бело
  Фустан - код 5535 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Палто - код 1514 - црвена
  Палто - код 1514 - црвена
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 3. Блуза - код 8689 - небесно сина
  Блуза - код 8689 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Блуза - код 4026 - црна
  Блуза - код 4026 - црна
  Special Price ден 608,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 5. Блуза - код 5452 - розова
  Блуза - код 5452 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Кошула - код 6148 - кремова
  Кошула - код 6148 - кремова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Блуза - код 5464
  Блуза - код 5464
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Дамска блуза в лилаво - код 6561
  Дамска блуза в лилаво - код 6561
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 4475 - темно сина
  Фустан - код 4475 - темно сина
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Фустан - код 0508 - црна
  Фустан - код 0508 - црна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.681,71