Код 63 - 4

Нема на залиха
SKU
2880
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1358 - сиво
  Фустан - код 1358 - сиво
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Фустан - код 6258 - 1 - црна
  Фустан - код 6258 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 0711 - 2 - бело
  Фустан - код 0711 - 2 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 3151 - 5
  Блуза - код 3151 - 5
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 1674 - 1 - сиво
  Фустан - код 1674 - 1 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 1673 - шарено
  Фустан - код 1673 - шарено
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Маица - код 4496 - сиво
  Маица - код 4496 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Къса дамска пола в цвят праскова - код 1014
  Сукња - код 1014 - праска
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Дамска тениска тип прегърни ме в светлосиньо - код 515
  Маица - код 515 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Атрактивно дамско боди в цвят капучино - код 1279
  Боди - код 1279 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71