Код 63 - 4

Нема на залиха
SKU
2886
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Маица - код 4079 - зелена
  Маица - код 4079 - зелена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Тренерки - код 6268 - кафеава
  Тренерки - код 6268 - кафеава
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Маица - код 1751 - 1 - црна
  Маица - код 1751 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Изчистен дамски топ от рипс в бежово - код 2987
  Топ - код 2987
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Блуза - код 9630 - 1
  Блуза - код 9630 - 1
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Дамска риза в бежово- код 10508
  Кошула - код 10508 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 8. Хеланки - код 5969 - 4 - путер зелена
  Хеланки - код 5969 - 4 - путер зелена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дуксер - код 6269 - 2 - шарена
  Дуксер - код 6269 - 2 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 6100 - црна
  Фустан - код 6100 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71