Код 63 - 4

Нема на залиха
SKU
2892
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0936
  Блуза - код 0936
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Спортно долнище в бяло с надпис - код 6201
  Тренерки-долен дел - код 6201 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 7735 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 7735 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Фустан - код 4453 - 2 - сиво
  Фустан - код 4453 - 2 - сиво
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Атрактивен дамски топ бюстие рипс в бяло - код 7414
  Топ - код 7414 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Фустан - код 682 - црна
  Фустан - код 682 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Фустан - код 10300 - црвена
  Фустан - код 10300 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Дамски дълъг дънков гащеризон в светлосиньо - код 1352
  Комбинезон - код 1352 - 1
  Најниско MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 3.044,71
 9. Дамски сет от три части в бяло - код 3104
  Комплет - код 3104 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Фустан - код 4807 - црна
  Фустан - код 4807 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71