Код 63 - 5

Нема на залиха
SKU
2761
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска с принт в черно - код 1547
  Маица - код 1547 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 11592
  Фустан - код 11592
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Боди - код 2918 - пудра
  Боди - код 2918 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Спортски комплет - код 11605 - црна
  Спортски комплет - код 11605 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 2.232,71
 5. Тренерки-долен дел - код 60556 - црна
  Тренерки-долен дел - код 60556 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Топ - код 5958 - бело
  Топ - код 5958 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамска туника с поло яка с ефектен десен - код 6360 - 3
  Туника - код 6360 - 3 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Ефектен топ с къдрици в цвят пудра - код 2410
  Топ - код 2410 - 1 - пудра
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Блуза - код 4060 - 2 - виолетова
  Блуза - код 4060 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Топ - код 2603 - бела
  Топ - код 2603 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71