Код 63 - 5

Нема на залиха
SKU
2785
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Свободна дамска риза в светлосиньо - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Спортски комплет - код 2222 - 2 - сиво
  Спортски комплет - код 2222 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 4156 - бело
  Блуза - код 4156 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Къс дамски топ с връзки в сиво - код 11777
  Топ - код 11777 - сиво
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Кокетна плисирана пола в тъмносиньо - код 8116
  Сукња - код 8116
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 0307 - бело
  Блуза - код 0307 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 5932 - небесно сина
  Блуза - код 5932 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамска риза в цвят пудра широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5293 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Топ - код 4303 - бело
  Топ - код 4303 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71