Код 63 - 5

Нема на залиха
SKU
2827
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11973
  Фустан - код 11973
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 6214 - зелена
  Фустан - код 6214 - зелена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Фустан - код 0286
  Фустан - код 0286
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 11800 - виолетова
  Блуза - код 11800 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамски комплект в бежово - код 6264
  Комплет - код 6264
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Топ - код 3249 - бело
  Топ - код 3249 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Топ - код 11942 - розова
  Топ - код 11942 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Фустан - код 4806 - жолта
  Фустан - код 4806 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза с къс ръкав с ефектни ръкави в тъмносиньо - код 3299
  Блуза - код 3299
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Атрактивна тениска с принт в светлозелено - код 11901
  Маица - код 11901
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71