Код 63 - 5

Нема на залиха
SKU
2881
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 333 - виолетова
  Комплет - код 333 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Тренерки-долен дел - код 11719 - сиво
  Тренерки-долен дел - код 11719 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Фустан - код 3298 - црна
  Фустан - код 3298 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 6516 - 2 - розова
  Блуза - код 6516 - 2 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Комплет - код 2961
  Комплет - код 2961
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Топ - код 3183 - бело
  Топ - код 3183 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Блуза - код 1812 - црна
  Блуза - код 1812 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Блуза - код 41777
  Блуза - код 41777
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 11792 - црна
  Маица - код 11792 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71