Код 63 - 5

Нема на залиха
SKU
2887
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 5356 - сиво
  Комплет - код 5356 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Туника - код 1448 - 3
  Туника - код 1448 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 4305
  Фустан - код 4305
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 2949 - зелена
  Фустан - код 2949 - зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Фустан - код 2919 - циклама
  Фустан - код 2919 - циклама
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Дуксер - код 4094 - розова
  Дуксер - код 4094 - розова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Џемпер - код 4172 - црвена
  Џемпер - код 4172 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 5343 - 4 - бело
  Блуза - код 5343 - 4 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Дамска туника с поло яка с ефектен десен - код 6360 - 6
  Туника - код 6360 - 6 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71