Код 63 - 5

Нема на залиха
SKU
2893
ден 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4616 - црна
  Блуза - код 4616 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Комплет - код 9080 - 4 - сиво
  Комплет - код 9080 - 4 - сиво
  Најниско ден 1.739,71 Регуларна цена ден 2.319,71
 3. Блуза - код 9622 - борда
  Блуза - код 9622 - борда
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 1277 - 4 - шарена
  Фустан - код 1277 - 4 - шарена
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 5. Спортски комплет - код 820 - капучино
  Спортски комплет - код 820 - капучино
  Special Price ден 1.739,71 Регуларна цена ден 2.319,71
 6. Кардиган - код 1691 - црна
  Кардиган - код 1691 - црна
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 7. Маица - код 520 - црна
  Маица - код 520 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 8. Фустан - код 956 - кафеава
  Фустан - код 956 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Маица - код 947 - бела
  Маица - код 947 - бела
  Најниско ден 202,71
 10. Хеланки - код 6040 - црна
  Хеланки - код 6040 - црна
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71