Код 634 - 1

Нема на залиха
SKU
39032
ден 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 718 - виолетова
  Комбинезон - код 718 - виолетова
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Кардиган - код 781 - црна
  Кардиган - код 781 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Кардиган - код 6533 - црна
  Кардиган - код 6533 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 9951 - борда
  Фустан - код 9951 - борда
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Блуза - код 0907 - црна
  Блуза - код 0907 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Маица - код 499 - 2 - црна
  Маица - код 499 - 2 - црна
  Најниско ден 376,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 7. Топ - код 856 - црвена
  Топ - код 856 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Блуза - код 1619 - праска
  Блуза - код 1619 - праска
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Комплет - код 804 - сиво
  Комплет - код 804 - сиво
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Џемпер - код 8092 - пудра
  Џемпер - код 8092 - пудра
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71