Код 634 - 1

Нема на залиха
SKU
40526
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 0939
  Комплет - код 0939
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Комплет - код 1459 - 2
  Комплет - код 1459 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамска тениска в черно - код 6215
  Маица - код 6215 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Спортен сет от две части тениска и клин в бежово - код 557
  Комплет - код 557 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Блуза - код 11517 - путер зелена
  Блуза - код 11517 - путер зелена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Дамски сет топ и пола в светлосиньо - код 10110
  Код 10110
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Сукња - код 8571 - шарено
  Сукња - код 8571 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 8743 - 1 - тиркизна
  Фустан - код 8743 - 1 - тиркизна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Накъсани дамски дънки свободни с висока талия в синьо - код 4345
  Фармерки - код 4345 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Комплет - код 4152 - 1 - црна
  Комплет - код 4152 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71