Код 649

Нема на залиха
SKU
38827
MKD 580,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 9596 - путер зелена
  Кардиган - код 9596 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 1596 - црна
  Блуза - код 1596 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Џемпер - код 2729 - црна
  Џемпер - код 2729 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Панталони - код 6077 - 6 - сиво
  Панталони - код 6077 - 6 - сиво
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 660 - небесно сина
  Фустан - код 660 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 3030 - ментол
  Фустан - код 3030 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Јакна - код 9161 - 2 - неон зелена
  Јакна - код 9161 - 2 - неон зелена
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 8. Блуза - код 0399 - црна
  Блуза - код 0399 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Панталони - код 6077 - 7 - зелена
  Панталони - код 6077 - 7 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71