Код 649

Нема на залиха
SKU
38828
MKD 580,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3298 - црна
  Фустан - код 3298 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Тренерки-долен дел - код 3529 - 2 - црна
  Тренерки-долен дел - код 3529 - 2 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Спортски комплет - код 11605 - црна
  Спортски комплет - код 11605 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 2.232,71
 4. Блуза - код 9792 - 3 - црна
  Блуза - код 9792 - 3 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Дамска тениска в цвят капучино с къдрички - код 11763
  Маица - код 11763 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Блуза - код 1412 - бело
  Блуза - код 1412 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Хеланки - код 2142 - 2 - црна
  Хеланки - код 2142 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Тренерки - код 0601 - бело
  Тренерки - код 0601 - бело
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Тренерки - код 1575 - сина
  Тренерки - код 1575 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 2286
  Фустан - код 2286
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71