Код 649

Нема на залиха
SKU
38829
MKD 580,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2540 - црна
  Фустан - код 2540 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8291 - сиво
  Фустан - код 8291 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комплет - код 4556 - 2 - бело
  Комплет - код 4556 - 2 - бело
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Фустан - код 6292 - циклама
  Фустан - код 6292 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 8871
  Фустан - код 8871
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 4534 - капучино
  Фустан - код 4534 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Ефектен дамски топ с връзки в синьо - код 0958
  Топ - код 0958 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Блуза - код 3250 - пудра
  Блуза - код 3250 - пудра
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 9. Дамски спортен гащеризон в черно - код 4170
  Тренерки - код 4170 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Атрактивен дълъг гащеризон в циклама - код 8836
  Комбинезон - код 8836 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71