Код 660 - 1

Нема на залиха
SKU
40626
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Елегантен панталон в черно - код 2172
  Панталони - код 2172 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Дамски къс дънков гащеризон в светлосиньо - код 4039
  Комбинезон - код 4039 - 1
  Најниско MKD 1.710,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 4. Блуза - код 3134 - 2 - бело
  Блуза - код 3134 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Маица - код 1280
  Маица - код 1280
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фармерки - код 4228 - 1
  Фармерки - код 4228 - 1
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 7. Блуза - код 7780 - црна
  Блуза - код 7780 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Блуза - код 6566 - црна
  Блуза - код 6566 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Спортски комплет - код 1761 - розова
  Спортски комплет - код 1761 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Маица - код 1538 - бело
  Маица - код 1538 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71