Код 665

Нема на залиха
SKU
40278
MKD 696,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 3104 - бело
  Комплет - код 3104 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Блуза - код 4205 - црвена
  Блуза - код 4205 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 5469 - 1
  Фустан - код 5469 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 10088 - бела
  Фустан - код 10088 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дънкови панталонки в светлосиньо - код 2962
  Кратки панталони - код 2962 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамски сет от две части топ и дълга пола в бяло - код 2700
  Комплет - код 2700 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Маица - код 3021 - 2 - црна
  Маица - код 3021 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Јакна - код 0266 - црна
  Јакна - код 0266 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Спортски комплет - код 6931 - сиво
  Спортски комплет - код 6931 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 2032 - 1 - шарена
  Фустан - код 2032 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71