Код 6661

Нема на залиха
SKU
40139
MKD 1.044,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6123 - шарена
  Фустан - код 6123 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 2. Изчистени дамски дънки в сиво - код 2710
  Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 8192 - бела
  Фустан - код 8192 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 8841 - небесно сина
  Фустан - код 8841 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Свободна дамска тениска с остро деколте в цвят пудра - код 2389
  Маица - код 2389 - пудра
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Код 13010
  Код 13010
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Кардиган - код 6579
  Кардиган - код 6579
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Маица - код 2342 - црна
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 1610
  Фустан - код 1610
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 0186 - 4 - пудра
  Фустан - код 0186 - 4 - пудра
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71