Код 67 - 1

Нема на залиха
SKU
5335
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 2987 - бело
  Топ - код 2987 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 7206
  Фустан - код 7206
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 11800 - капучино
  Блуза - код 11800 - капучино
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дуксер - код 4105
  Дуксер - код 4105
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фустан - код 6251 - шарено
  Фустан - код 6251 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски комплект тениска и къси панталонки в бяло - код 11894
  Комплет - код 11894 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 0401 - 3 - црна
  Маица - код 0401 - 3 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 2304 - 2 - окер
  Фустан - код 2304 - 2 - окер
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Фустан - код 1257 - бела
  Фустан - код 1257 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Маица - код 2931 - црна
  Маица - код 2931 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71