Код 67 - 2

Нема на залиха
SKU
5336
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 071 - розова
  Кардиган - код 071 - розова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Палто - код 423 - борда
  Палто - код 423 - борда
  Special Price MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 3. Блуза - код 076 - сиво
  Блуза - код 076 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Комплет - код 5599 - виолетова
  Комплет - код 5599 - виолетова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Блуза - код 5156 - 2 - шарена
  Блуза - код 5156 - 2 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 296 - кафеава
  Фустан - код 296 - кафеава
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Фустан - код 9090-9 - шарено
  Фустан - код 9090-9 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Кардиган - код 9944 - црна
  Кардиган - код 9944 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 0588 - црна
  Фустан - код 0588 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Фустан - код 5514 - 4 - бело
  Фустан - код 5514 - 4 - бело
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71