Код 67 - 3

Нема на залиха
SKU
5337
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0588 - окер
  Фустан - код 0588 - окер
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Маица - код 3021 - 2 - црна
  Маица - код 3021 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фустан - код 354 - бела
  Фустан - код 354 - бела
  Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
 4. Блуза - код 9062 - црна
  Блуза - код 9062 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 1812
  Блуза - код 1812
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Дуксер - код 8209 - 2 - сиво
  Дуксер - код 8209 - 2 - сиво
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Блуза - код 1597 - 1 - црвена
  Блуза - код 1597 - 1 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Комплет - код 1177 - окер
  Комплет - код 1177 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Елек - код 9153 - розова
  Елек - код 9153 - розова
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 10. Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71