Код 67 - 4

Нема на залиха
SKU
5338
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 1455 - кремова
  Кратки панталони - код 1455 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 394 - бело
  Блуза - код 394 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Дамска тениска в светлосиньо с къдрички - код 5955
  Маица - код 5955 - 4
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Фустан - код 022 - бела
  Фустан - код 022 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комплет - код 3104 - виолетова
  Комплет - код 3104 - виолетова
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Фустан - код 5569 - црна
  Фустан - код 5569 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 4188 - црна
  Блуза - код 4188 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Фустан - код 2258 - циклама
  Фустан - код 2258 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 3065 - небесно сина
  Фустан - код 3065 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Тренерки - код 5262 - црна
  Тренерки - код 5262 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71