Код 67 - 5

Нема на залиха
SKU
5339
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3576 - бела
  Маица - код 3576 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 1582 - 2 - пудра
  Блуза - код 1582 - 2 - пудра
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Фустан - код 2268 - виолетова
  Фустан - код 2268 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 7780 - кафеава
  Блуза - код 7780 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Тренерки - код 4221 - небесно сина
  Тренерки - код 4221 - небесно сина
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 6. Фустан - код 8989 - виолетова
  Фустан - код 8989 - виолетова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Блуза - код 3478 - бела
  Блуза - код 3478 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Туника - код 7150 - 4 - окер
  Туника - код 7150 - 4 - окер
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Блуза - код 2499 - 1 - шарена
  Блуза - код 2499 - 1 - шарена
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 10. Блуза - код 3437 - бела
  Блуза - код 3437 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71