Код 67

Нема на залиха
SKU
5334
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 2205 - сина
  Комплет - код 2205 - сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 5501 - борда
  Фустан - код 5501 - борда
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Хеланки - код 2276 - 1
  Хеланки - код 2276 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 6071 - сиво
  Фустан - код 6071 - сиво
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Фустан - код 805 - жолта
  Фустан - код 805 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Блуза - код 0533 - 1 - шарено
  Блуза - код 0533 - 1 - шарено
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Фустан - код 8619 - 4 - небесно сина
  Фустан - код 8619 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 11512
  Фустан - код 11512
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Тренерки - код 4050 - 1 - светло виолетова
  Тренерки - код 4050 - 1 - светло виолетова
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71