Код 678

Нема на залиха
SKU
41111
ден 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5321 - жолта
  Блуза - код 5321 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Кошула - код 8789 - бела
  Кошула - код 8789 - бела
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Блуза - код 3464 - бело
  Блуза - код 3464 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 9876 - зелена
  Фустан - код 9876 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 6711 - шарена
  Фустан - код 6711 - шарена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 6. Топ - код 0007 - виолетова
  Топ - код 0007 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Блуза - код 1193 - тиркизна
  Блуза - код 1193 - тиркизна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Панталони - код 024 - црна
  Панталони - код 024 - црна
  Најниско ден 608,71 Регуларна цена ден 1.188,71
 9. Комбинезон - код 1214 - бело
  Комбинезон - код 1214 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Кошула - код 857 - црна
  Кошула - код 857 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71