Код 68

Нема на залиха
SKU
2870
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3938 - бело
  Блуза - код 3938 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска тениска в цвят капучино с къдрички - код 11763
  Маица - код 11763 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Топ - код 2668 - темно сива
  Топ - код 2668 - темно сива
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Сако - код 5957
  Сако - код 5957
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 5964 - бело
  Фустан - код 5964 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Дамска тениска в черно с надпис - код 0511
  Маица - код 0511 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Спортски комплет - код 11583 - праска
  Спортски комплет - код 11583 - праска
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Палто - код 3839 - путер зелена
  Палто - код 3839 - путер зелена
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 9. Ефектна дамска тениска в черно - код 11669
  Маица - код 11669 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Блуза - код 11756 - бело
  Блуза - код 11756 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71