Код 689

Нема на залиха
SKU
41222
ден 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 9291 - окер
  Блуза - код 9291 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 2. Топ - код 387 - виолетова
  Топ - код 387 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 883 - окер
  Фустан - код 883 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 4488 - небесно сина
  Фустан - код 4488 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Комбинезон - код 6254 - зелена
  Комбинезон - код 6254 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Блуза - код 0802 - бело
  Блуза - код 0802 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Комбинезон - код 6161 - светло сина
  Комбинезон - код 6161 - светло сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Кардиган - код 6532 - тиркизна
  Кардиган - код 6532 - тиркизна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Блуза - код 1059 - црна
  Блуза - код 1059 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Палто - код 826 - путер зелена
  Палто - код 826 - путер зелена
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71