Код 689

Нема на залиха
SKU
41223
ден 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5154 - небесно сина
  Блуза - код 5154 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 2. Комплет - код 4176
  Комплет - код 4176
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 3. Фустан - код 835 - розова
  Фустан - код 835 - розова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Кошула - код 861 - 2 - шарено
  Кошула - код 861 - 2 - шарено
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Комплет - код 5350 - путер зелена
  Комплет - код 5350 - путер зелена
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 6. Кошула - код 913 - капучино
  Кошула - код 913 - капучино
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 1517 - пудра
  Фустан - код 1517 - пудра
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 0701 - небесно сина
  Фустан - код 0701 - небесно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Блуза - код 912 - корали
  Блуза - код 912 - корали
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 5061 - небесно сина
  Фустан - код 5061 - небесно сина
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71