Код 689

Нема на залиха
SKU
41224
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 9202 - капучино
  Палто - код 9202 - капучино
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 2. Тренерки - код 6388 - сиво
  Тренерки - код 6388 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Комплет - код 2213 - 1 - бела
  Комплет - код 2213 - 1 - бела
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 4. Ефектна тениска с надпис и перли в черно - 4357
  Маица - код 4357 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Тренерки-долен дел - код 6056
  Тренерки-долен дел - код 6056
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Фустан - код 0763 - капучино
  Фустан - код 0763 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Боди - код 3670 - црна
  Боди - код 3670 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Тренерки - код 2141 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2141 - 1 - шарена
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 10. Дамска тениска в бяло с надпис - код 0511
  Маица - код 0511 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 724,71