Код 689

Нема на залиха
SKU
41225
ден 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9597 - путер зелена
  Фустан - код 9597 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 6208 - црна
  Фустан - код 6208 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Јакна - код 931 - 4 - шарена
  Јакна - код 931 - 4 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Тренерки - код 0096 - 1 - темно сина
  Тренерки - код 0096 - 1 - темно сина
  Најниско ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 5. Кошула - код 6171 - црна
  Кошула - код 6171 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Блуза - код 3890 - тиркизна
  Блуза - код 3890 - тиркизна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 4040 - бела
  Фустан - код 4040 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 0209 - зелена
  Фустан - код 0209 - зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Фустан - код 974 - црна
  Фустан - код 974 - црна
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 10. Топ - код 167 - сиво
  Топ - код 167 - сиво
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71